Úryvek #3

12. června 2017 v 20:36
Tak si dáme ještě jeden krátkej, ať mi to čekání líp utíká :P

...

Nick seděl v křesle, koukal na dokořán otevřené dveře od koupelny a poslouchal zvuk tekoucí vody. Přes obrovskou snahu se nemohl zbavit představ koupající se Emily, které se mu v ten moment honily hlavou jako šílené, a také nekalé touhy zvednout se z křesla a alespoň letmo nakouknout do pootevřených dveří a spatřit tak siluetu jejího nahého těla rýsující se za plexisklem sprchového koutu. Na stěnách okolo něj se mu promítaly kapky vody stékající po jejím malém sněhově bílém těle pokrytém rezavými pihami natolik živě, jako by právě seděl v letním kině na nějakém erotickém filmu. Ačkoli se nadmíru snažil podobné myšlenky odehnat, ani trochu se mu to nedařilo. Jakmile se mu s vypětím všech sil podařilo odehnat jeden obrázek, ihned ho vystřídaly dva další, o to peprnější, a celé jeho tělo bylo v tu chvíli v jednom ohni. Sám najednou zatoužil po ledové sprše, která by mu situaci možná o něco ulehčila, jenže to v ten moment samozřejmě nebylo zrovna možné.

Po nekonečně dlouhé době, asi pěti vykouřených cigaretách a dvou plechovkách piva, které se mu podařilo vyhrabat z útrob jeho lednice, zvuk vody konečně utichl a s ním začaly pomalu, ale jistě odcházet i ony nevhodné erotické snímky. Když mu ale srdce konečně přestávalo tlouct jako šílené a jeho penis už se vší silou nesnažil protlačit na svobodu z útrob jeho těsných kalhot, vykráčela si Emily z koupelny tak, jak ji Pán Bůh (či kdo to vlastně v jejím případě byl) stvořil a se svým standardně kamenným výrazem se zadívala na Nicka. "Mohla bych si půjčit něco na spaní?" zeptala se jakoby nic. "Šaty mám celý zpocený."
Nick na ni zíral a chvíli si nebyl jistý, jestli skutečně zírá na živou Emily z masa a kostí, anebo už měl představivost vytrénovanou do takové míry, že si byl schopný promítnout až takto živý obrázek. Ale kdepak. Tenhle obrázek nemohl pocházet z jeho představivosti. Bylo na něm totiž něco zvláštního, něco ještě daleko více nevšedního, než by mohl tušit. Pár sekund trvalo, než mu to konečně docvaklo.

Z velké části však byly jeho vize až neuvěřitelně přesné, sám se tomu málem divil. Její bledá, jemná pokožka posypána stovkami pih, jemné ochlupení v rudé barvě jejích vlasů pokrývající její přirození, malé bříško, nad nímž malinko vyčnívala žebra, a štíhlé, nepříliš dlouhé nohy s chodidly v takřka dětské velikosti. Na jednu stranu se dalo říct, že zhruba tak nějak si její tělo ještě před chvílí představoval, ovšem na stranu druhou tu bylo něco, co mohl jen stěží předpokládat, a to zřejmě proto, že se s tím ještě nikdy přímo nesetkal. Když mu zrak stanul na její hrudi, srdce se mu znovu rozbušilo a na moment pocítil silné mrazení v zádech.

...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zdají se Vám úryvky čtivé?

Ano 100% (4)
Ne 0% (0)

Komentáře

1 lmetalgirl lmetalgirl | Web | 12. června 2017 v 20:52 | Reagovat

Nevím, jaks na tom, ale nějak bych si na tvém místě dávala pozor na své knižní nápady. Někdo ti je může ukrást. Nechci tě ale děsit. Čtivé to určitě je.

2 Nigredo Nigredo | Web | 12. června 2017 v 22:59 | Reagovat

[1]: Tohle dílko už je zpečetěno nakladatelstvím, tak snad cajk :) Ostatní nápady tu trošku filtruju. Každopádně jsem rád, že se to dá číst :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama